GALATA SANAT ARMONİ KURSU İLE MÜZİĞİ DORUKTA YAŞA

Bu yazıda cevabını bulacağınız sorular;

  • Armoni kursu nedir?
  • Armoni dersinin faydaları nelerdir?
  • Herkes armoni öğrenebilir mi? Yaş sınırı var mı?
  • Armoni derslerimiz nasıl işleniyor, gün ve saatler nasıl planlanıyor?
  • Armoni dersi ücretleri ne kadar?
  • Armoni dersleri eğitimlerini kim veriyor?
  • Ücretsiz deneme derslerine ne zaman katılabilirim?
  • Sanat merkeziniz nerede?

Armoni Nedir?

Müzikte ‘’ahenk’’ anlamına gelen armoni kelimesinin İngilizce’si Harmony’dir. Seslerin uyum içinde oluşturdukları uyumu inceleyen alanın ismidir. Yatay ve dikey armoni olmak üzere ikiye ayrılır. Genelde sadece yatay armoni dersleri verilir ancak ileri seviye eğitimlerde Sanat Merkezimizde kontrpuan yani dikey armoni dersleri de verilebilmektedir. Armoni konusunda ustalaştıktan sonra farklı müzik kurslarımızdan daha çok keyif aldığınızı göreceksiniz.

Armoninin Faydaları Nelerdir?

Aklınızda bir beste var ve belkide gitarla çalabiliyorsunuz ancak müziğe uzak olduğunuz için ya da yeterli eğitim almadığınız için bu besteyi kağıda dökemiyor ve sürekli kaybetme kaygısı yaşıyorsanız armoni kursu tam size göre! Doğru tekniklerle ve doğru kişilerden alınan bir armoni dersi hem müziğinizi çok daha iyi çalıp söylemenizi sağlarken müzik hakkındaki yetilerinizi ve bilgi dağarcığınızı oldukça geliştirecektir.

Armoni dersleri alabilmek için herhangi bir koşul yoktur. Her yaşta öğrenilebilir. Çocuklar için farklı teknikler uygulanırken yetişkinler için standart teknikler uygulanır. Galata Sanat Merkezi sizlere bölgede bulabileceğiniz en iyi eğitmenleri en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. Sanat Merkezimizde prensip olarak eğitmen seçiminde mezun olunan okullara ve icra edilen işlere bakılarak seçim yapılmaktadır. Eğitmenlerimizin çoğu alanında master yapmış, ünlü isimlerle çalışmış kişilerden oluşur. Eğitmenlerimizle birebir özel ders şeklinde katılacağınız eğitimler en hızlı şekilde öğrenmenizi ve kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Ders gün ve saatleri sizin müsait olduğunuz vakitlere göre planlanmaktadır.

Ücretsiz Deneme Derslerine Ne Zaman Katılabilirim?

Galata Sanat Merkezi’nde eğitmenlerimizle ücretsiz deneme derslerimize katılıp, eğitmenimiz ile tanışıp Merkezimizi gördükten sonra  armoni kursuna kayıt olmak için hemen bizi arayın ve en uygun vaktinize randevunuzu oluşturalım!

İstanbul Galata Sanat Merkezi Nerede?

Şehrin en görkemli yerlerinden biri olan Galata Kulesinin hemen yanında bulunan sanat merkezimiz ulaşım açısından merkezi bir noktadadır. Birçok toplu taşıma aracının güzergahı üzerinde bulunur. Üstelik hemen Sanat Merkezimizin yanında bulunan otoparktan ise yarı fiyatına yararlanabilirsiniz. Bunun yanında sanat merkezimizden ders almanız gerekmeden gelip ücretsiz çay kahve içebilir, kablosuz internet bağlantımızdan  faydalanabilir, eşsiz Haliç ve Galata Kulesi manzarasına karşı dinlenebilir, ders çalışabilir, arkadaşlarınızla, bizimle ve öğrencilerimizle muhabbet edebilirsiniz. Çekinmeden arayın lütfen!