Galata Sanat Merkezi’ndeki cajon kursumuzda cevabını bulacağınız en önemli sorular;

– Cajon Kursu Nedir?

– Herkes Cajon çalabilir mi? Yaş sınırı var mı?

– Ne kadar sürede öğrenebilirim?

– Cajon eğitimini kim veriyor? Dersler nasıl işleniyor?

– Ders gün ve saatleri nedir?

– Cajon ders ücreti ne kadar?

– Galata Sanat Merkezi Nerede?

GALATA SANAT CAJON KURSU

İLE MÜZİĞİ PARMAKLARINIZLA YOĞURUN

Peru kökenli olduğu bilinen bir çalgı olan cajon İspanyolca ”kutu, çekmece” anlamına gelmektedir. Kontrplaktan yapılan modelleri en uygun fiyatlıları iken ahşabın kalitesi arttıkça fiyatı da artar. icra edilecek olan müziğin türüne göre elle ya da farklı materyallerle çalınabilir. 4 yaşından itibaren herkes cajon çalabilir. Ritim duygusunun geliştirilmesi ve pratik kazanmayla birlikte doğru metot uygulandığında herkes başarılı bir şekilde cajon çalabilir. öz disiplin ve doğru eğitimle çok hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz ancak ne kadar zamanda öğreneceğim sorusunun cevabı tamamen sizde biter. Derslere ne kadar düzenli gelir, ne kadar düzenli pratik yaparsanız o kadar hızlı öğrenirsiniz. Unutmayın ne kadar çok çalıştığınız değil ne kadar düzenli çalıştığınız önemlidir. Eğitmenlerimiz sizleri bu konuda en doğru şekilde yönlendirecektir.

Cajon Kursu İstanbul

Galata Sanat Merkezi cajon kursu bünyesinde bölgenin en iyi eğitmenlerini kadrosuna almış ve bu konuya özel ilgi göstermektedir. Birebir özel ders şeklinde işlenen cajon dersleri eğitmenimiz ile tanışmak için hemen bizi arayarak ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz. Ders gün ve saatleri sizlerin müsait olduğu vakitlere göre planlanmaktadır.

Cajon Ders Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul’un en iyi eğitmenleri en uygun fiyat garantisi ile sizlerle. Galata Sanat Merkezi prensip olarak sanat eğitimlerinin herkes için ulaşılabilir olması amacıyla fiyatlandırma politikasını buna göre planlamıştır. Asgari ücretliden öğrenciye herkesin bütçesini yormamak için en uygun fiyatı size sunacaktır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın!

Galata Sanat Merkezi Cajon Dersi Nerede Veriliyor?

Derslerimiz Galata Kulesinin hemen yanında bulunan sanat merkezimizdeki tam donanımlı dersliklerde verilmektedir. İyi bir eğitim için mesafelerin önemi yok. Galata Sanat Merkezi Beylikdüzü’nden Pendik’e kadar her yerden öğrencisi olan kendini kanıtlamış bir kurumdur. Şehrin anahtarı olarak bilinen Galata Kulesinin hemen yanındaki sanat merkezimize gelerek terasımızda ücretsiz çay-kahve servisimizden yararlanabilir, internetimizi kullanabilirsiniz. Bu arada cajon kurslarımız yeterince ilginizi çekmezse farklı müzik kurslarımızı da inceleyebilirsiniz. Birçok kaliteli müzisyen ve bin bir çeşit meslekten öğrencilerimizle tanışmak için yaptığımız teras muhabbetlerimize de bekleriz 🙂