Darbuka kursumuz ile ilgili bu yazıda cevabını bulacağınız sorular;

– Herkes darbuka çalabilir mi? Yaş sınırı var mı?

– Ne kadar sürede öğrenebilirim?

– Darbuka eğitimini kim veriyor? Dersler nasıl işleniyor?

– Ders gün ve saatleri nedir?

– Darbuka ders ücreti ne kadar?

– Galata Sanat Merkezi nerede?

GALATA SANAT İSTANBUL DARBUKA KURSU İLE MÜZİĞE PARMAKLARINIZLA ŞEKİL VERİN

Doğu kökenli bir enstrüman olan darbuka yıllarca müziğimizin vazgeçilmez ritim çalgısı olmuş ve her kesimden insanı eğlendirmeyi bilmiştir. Ritim duygumuzu geliştiren ve eğlenmemize aracılık eden darbuka aslında çalması en kolay enstrümanlardan biridir. Eline alan herkesin bir şeyler çıkarabileceği gibi birçok değişik teknikleri ve zorlaşan ritimleri de vardır.

DENEME DERSİ FORMU 👇

4 yaşından itibaren herkes darbuka eğitimlerine katılabilir. Ritim duygusunun geliştirilmesi ve pratik kazanmayla birlikte doğru metot uygulandığında herkes başarılı bir şekilde darbuka çalabilir. Öz disiplin ve doğru eğitimle çok hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz ancak ne kadar zamanda öğreneceğim sorusunun cevabı tamamen sizde biter. Derslere ne kadar düzenli gelir, ne kadar düzenli pratik yaparsanız o kadar hızlı öğrenirsiniz. Unutmayın ne kadar çok çalıştığınız değil ne kadar düzenli çalıştığınız önemlidir. Darbuka kursundaki eğitmenlerimiz sizleri bu konuda en doğru şekilde yönlendirecektir.

Kurs, bünyesinde ilgili en iyi eğitmenleri kadrosuna almıştır ve bu konuya özel bir önem vermektedir. Birebir özel ders şeklinde işlenen darbuka dersi veren eğitmenlerimiz ile tanışmak için hemen bizi arayarak ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz. Ders gün ve saatleri sizlerin müsait olduğu vakitlere göre planlanmaktadır.

Darbuka Ders Ücretleri Ne Kadar?

Darbuka konusunda İstanbul’un en iyi eğitmenleri en uygun fiyat garantisi ile sizlerle. Kursumuz, prensip olarak sanat eğitimlerinin herkes için ulaşılabilir olması amacıyla fiyatlandırma politikasını buna göre planlamıştır. Asgari ücretliden öğrenciye herkesin bütçesini yormamak için en uygun fiyatı size sunacaktır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın! Ayrıca Galata Sanat bünyesinde resim kursu, tiyatro kursu ve fotoğrafçılık kursu gibi daha birçok eğitim verildiğini unutmamanızı öneririz.

Galata Sanat Merkezi İstanbul Darbuka Dersleri Nerede Veriliyor?

Derslerimiz Galata Kulesi’nin hemen yanında bulunan sanat merkezimizdeki tam donanımlı dersliklerde verilmektedir. İyi bir eğitim için mesafelerin önemi yok. Galata Sanat Merkezi Beylikdüzü’nden Pendik’e kadar her yerden öğrencisi olan kendini kanıtlamış bir kurumdur. Şehrin anahtarı olarak bilinen Galata Kulesinin hemen yanındaki sanat merkezimize gelerek terasımızda ücretsiz çay-kahve servisimizden yararlanabilir, internet bağlantımızı kullanabilirsiniz. Birçok kaliteli müzisyen ve bin bir çeşit meslekten öğrencilerimizle tanışmak için bol bol teras muhabbetlerimize bekleriz 🙂