DJ eğitimimiz hakkındaki bu yazımızda cevabını bulacağınız sorular;
  • DJ kursu nedir?
  • DJ dersinin faydaları nelerdir?
  • Herkes DJ olabilir mi? Yaş sınırı var mı?
  • DJ eğitimleriniz nasıl oluyor, gün ve saatler nasıl planlanıyor?
  • DJ eğitim ücretleri ne kadar?
  • DJ eğitimlerini kim veriyor?
  • Ücretsiz deneme dersine ne zaman katılabilirim?
  • Galata Sanat Merkezi nerede?
Artık müzik dinlemek değil, kendi müziğini yapmak istiyorsan aradığın şey tam anlamıyla DJ Kursu İstanbul. Yeni müzikler keşfetmeyi seviyorsan, müzik üzerine kendini geliştirmek istiyorsan Galata Sanat Merkezi sana tüm imkanlarını açıyor. Pratik ağırlıklı saat hesabı olmayan bir eğitim programı ve büyük kulüplerde staj imkanıyla hemen sahne al!

DENEME DERSİ FORMU 👇

DJ Kursu’na katıldığında el göz koordinasyonu başta olmak üzere müzik kulağının gelişmesi, sese olan hassasiyetin artması vb. birçok faydasını göreceksiniz. DJ olmanın yanı sıra doğaya karşı daha hassas bir hale geleceksiniz. Gürültü olarak kabul edilen birçok şey sizin için başka anlamlar taşımaya başlayacak. Rüzgar sesiyle dans DJ kursu istanbuledeceksiniz. Eğitim süreci başladıktan sonra ekipman tanıtımı ve kurulum : rca, trs, balanced jak nedir, xlr nedir, farkları ve ne işe yararlar, cihazların sürümleri versiyon uyumları,hangi iletken daha iyi gibi setup hakkında tüm bilgileri profesyonel eğitmenlerimizden alacaksınız. Bpm & ölçü okuma: bpm beats per minute dakika başına düşen vuruş sayısı (tempo)  bu ve bunun gibi müzik terimlerini öğreneceksiniz, mezurları öğrenip ölçü sayarak geçişler oldukça kolaylaşacak. Dansın ritmini bozmadan tüm sahneyi sallayacaksınız. Galata Sanat Merkezi Dj Kursu programı sonucunda; Beat matching, harmonic mixing, mixer & eq ayarları, parçaların kazanç ( gain) kontrol, mixer nasıl kullanılır, eq parametreleri nasıl ayarlanır, tiz bass ve orta seslerin uyumu, jogwheel: bootleg & mashup mixleme öğreneceksiniz. rekordbox dj, serato ve traktor gibi tecrübeye sabit yıllardır piyasada ayakta duran güvenilir yazılım ve donanımları en ince ayrıntısına kadar öğrenmiş olacaksınız. Eğitimlere katılmak için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Galata Sanat Merkezi bünyesinde 7’den 70’e herkese eğitim veren bir kurumdur. İsteyen herkes dj olabilir!

DJ kursunun günü ve saati nasıl planlanıyor?

Galata Sanat Merkezi DJ kursu eğitim programımız 8 hafta sürmektedir.  16 Saat ders, 16 saat eğitmen gözetiminde egzersiz imkanı verilmektedir. Eğitiminiz bittikten sonra anlaşmalı olduğumuz İstanbul çapında ismini duyurmuş kulüplerde sahne alma imkanınız olacak. Ayrıca parça çıkarmak isterseniz size tüm danışmanlıklar ücretsiz olarak verilecektir. Ders gün ve saatleri sizin ve eğitmenlerimizin ortak programları doğrultusunda planlanmaktadır.

DJ kursu ücretleri ne kadar?

Galata Sanat Merkezi eğitim ücretleri eğitim süreci, eğitmen kalitesi ve sunulan imkanlar doğrultusunda ele alındığında kesinlikle İstanbul piyasasının en hesaplı kursudur. Galata Sanat Merkezi eğitim kültürü ve felsefesi gereğince herkesin bütçesine uygun ve kaliteli eğitimi kendine prensip edinmiştir.

DJ kurslarını kim veriyor?

Galata Sanat Merkezi eğitmenleri piyasada isim sahibi, kendi eserleri üzerinden prestij sahibi olan kişilerdir.  Dorock XL, Majesteux gibi İstanbul’un en büyük kulüplerinde defalarca kez sahne almış profesyonel DJ’lerle çalışmaktayız.

Ücretsiz Deneme Dersine ne zaman katılabilirim?

Eğitim kurumları hakkında yaşanan en büyük sorunlardan biri kaydolduktan sonra beklenen karşılığın alınamamış olmasıdır. Sanat Merkezimiz bünyesinde öğrencilerimizden gelen geri dönüşler doğrultusunda çalışma sistemimiz olabildiğince revize edilmiştir. Beklentinizin karşılanıp karşılanmayacağından emin olmak, sizin için doğru tercihin DJ kursu olduğundan emin olmak ve sanat merkezimizi tanımak adına kaydolmadan önce kesinlikle ücretsiz deneme derslerimize katılmalısınız. Beklentiyi yüksek tutarak kayıt aldıktan sonra karşılığını veremeyen kurumların aksine Galata Sanat Merkezi sizleri deneme dersine katılmayı zorunlu tutarak tüm yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırır ve güven verir. Ücretsiz deneme derslerimize katılmak için hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Başlığa tıklayarak ücretsiz deneme dersleri içeriği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  İletişim bölümünden bizlere nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Unutmayın, çayımızı kahvemizi içmeye bekliyoruz! Ayrıca DJ kursunun yanı sıra diğer müzik kurslarımızı incelemeyi de unutmayın.

Galata Sanat Merkezi nerede?

Galata Sanat Merkezi şehrin kalbinin attığı Galata Kulesinin hemen yanında yer alır. Panoramik Haliç ve Galata manzaramıza karşı terasımızda ücretsiz çay-kahve servisimizden faydalanabilir, ders almasanız bile sanat çevremizle muhabbet etmeye, kitap okumaya, ders çalışmaya gelebilirsiniz!