fbpx
GALATA SANAT İSTANBUL GİTAR KURSU İLE MÜZİĞİ PARMAKLARINDA HİSSET Gitar çalma fikri hemen hemen her insanın aklına bir dönem de olsa girmiştir. Galata Sanat Merkezi bünyesinde barındırdığı alanında etkin  eğitmen kadrosuyla en kısa sürede, en etkili şekilde, en uygun gitar kursu fiyatları ile kaliteli bir eğitimin garantisini veriyor. Siz de İstanbul’daysanız ve gitar çalmak istiyorsanız Galata Sanat Merkezi doğru adres! Galata Sanat Merkezi adını aldığı Galata Kulesi’nin hemen yanında, Şişhane metro durağına yürüme mesafesinde, pek çok otobüsün de geçiş güzergahında bulunuyor. Bunların yanında Anadolu yakasından Kadıköy, Kartal gibi merkezlerden gelmek isteyen öğrencilerimiz Marmaray veya deniz yolunu kullanarak çok kolay bir şekilde Galata Sanat Merkezi’ne ulaşabilirler. Konumu nedeniyle Galata Sanat Merkezi, İstanbul’un her semtinden öğrenciler bulundurmaktadır ve aynı zamanda İstanbul standartlarıyla kıyaslandığı zaman oldukça ekonomik fiyatlara sahiptir.  İstanbul gibi büyük bir şehirde elbette oldukça fazla kurs bulunmaktadır fakat en kaliteli eğitimi en uygun fiyata almak istiyorsanız gelmeniz gereken adres Galata Sanat Merkezi’dir.

BİR KURSTAN FAZLASI – GALATA SANAT MERKEZİ

Galata Sanat Merkezi eşsiz Haliç manzarasına sahip terasıyla öğrencilerini bekliyor. Bu eşsiz Haliç manzarası eşliğinde çay/kahve içebilir, kitap okuyabilir, ders çalışabilir, dilerseniz de arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.  Galata Sanat Merkezi Gitar Kursu bir kurstan fazlasıdır.

DENEME DERSİ FORMU 👇

EN KISA ZAMANDA EN İYİ NASIL ÖĞRENİRİM DİYE DÜŞÜNMEYİN, BİZ BULDUK! Gitar çalmak isteyen öğrenciler her zaman en kısa sürede sevdikleri şarkıları çalmak isterler. Bunun için gerekli olan bazı şeyler vardır. Galata Sanat Merkezi bu gereklilikleri öğrencileri için her zaman yerine getirmektedir. En iyi bilen, en iyi öğretendir aynı zamanda. Galata Sanat Merkezi bünyesinde barındırdığı uzman eğitmen kadrosu sayesinde verdiği kaliteli eğitimle en kısa sürede en etkili sonuçların elde edilmesini sağlar. Bir enstrümanı en kısa sürede öğrenmek için gerekli olan bir diğer şey ise pratik çalışmaların yanında alınan teorik derslerdir. Galata Sanat Merkezi  Gitar Kursu eğitim programında barındırdığı pratik ve teorik çalışmalarla sonucu en iyi şekilde hazırlar. Nasıl öğrenirim sorularının yanında neler öğrenmemi etkiler soruları da bolca akla gelir. Mesela;
 • Yaşımın büyük olduğunu düşünüyorum bu gitar çalmama engel midir?
 • Elektrogitar çalmak istiyorum ancak klasik gitar çalmayı bilmiyorum, çalabilir miyim?
 • Çocukların gitar derslerine katılması mümkün müdür?
Gibi sorulara en iyi cevabı deneme derslerimize katılım sağlayarak bulabilirsiniz.

GALATA SANAT GİTAR KURSU, GİTAR ÖĞRENMEYİ KOLAYLAŞTIRIYOR!

Kalite merkezli çalışmalarıyla Galat Sanat Merkezi gitar çalmayı öğrenmeyi en etkili ve en kolay biçimde öğrencilerine sunmayı amaçlıyor. Bu nedenle gitar ile alakalı merak edilenler hakkında sizler için bir yazı hazırladık:  GİTAR ÇALMAK ZOR MUDUR?

GALATA SANAT MERKEZİ GİTAR ÇALMA GARANTİSİ VERİYOR!

 • En etkili biçimde öğrenme garantisine sahip gitar kursu
 • İstanbul’da kalitesi ile en uygun fiyatlar
 • Kişiye özel ders programları
 • En uygun fiyata, eğitmenlerin önerisiyle alınan enstrümanlar
Galata Sanat Merkezi tarafından öğrencilere temin edileceğinin garantisi veriliyor. GALATA SANAT GİTAR KURSU İLE ALAKALI
 • Ders saatleri öğretmenler ve öğrencilerin ortak müsait vakitleri göz önünde bulundurularak belirlenir.
 • Kursa başlarken gitar bulundurmak zorunda değilsiniz , başlangıçta gitar kursumuzun gitarını kullanabilirsiniz.
 • Gitar almak istediğiniz takdirde en uygun fiyata en kaliteli enstrümanı almanız konusunda Galata Sanat Merkezi olarak tam destek veriyor olacağız.
 • İsterseniz özel dilerseniz de uygun şartlar oluşunca grup dersleri alabilirsiniz.
 • Gitar kursu kapsamında yaş sınırımız bulunmamaktadır, her yaş grubundan öğrenciler Galata Sanat gitar kursuna kayıt yaptırabilir.
 • Gitar çalmak için fiziksel yeterliliğe sahip miyim diye bir soru varsa kafanızda deneme derslerine katılarak en uygun cevabı bulabilirsiniz.
 • Gitar kursu dışında olan etkinliklerimize katılarak Galata Sanat Merkezi’nin bir parçası olabilirsiniz.
 • Gitar kursuna kayıt olabilmek için belirli bir zaman dilimi yoktur , istediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz  zaman bizi arayarak ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz.

İLETİŞİM

galatasanatmerkezi@gmail.com

Şahkulu Mahallesi, İlk Belediye Cd. No:12, 34421 Beyoğlu/İstanbul

Call Now ButtonDENEME DERSİ