kanun kursu
Bu yazıda cevabını bulacağınız sorular;
  • Herkes kanun çalabilir mi? Yaş sınırı var mı?
  • Ne kadar sürede öğrenebilirim?
  • Kanun eğitimini kim veriyor? Dersler nasıl işleniyor?
  • Ders gün ve saatleri nedir?
  • Ders ücretleri ne kadar?
  • Ücretsiz deneme derslerine ne zaman katılabilirim?
  • Galata Sanat Merkezi nerede?
 

Galata Sanat İstanbul Kanun Eğitimleriyle Hayatınıza Renk Katın

Tarihi milattan önceki dönemlere dayanan kanun Anadolu, Mezopotamya ve Mısır medeniyetlerine ait bir çalgıdır. İsmi Yunancadan geçtiği düşünülen ‘’kanun, yasa, kural’’ anlamındaki kanon kelimesinden gelir. Tarihsel süreç boyunca birçok değişikliğe uğrayan kanun bugün dünyanın her yerinde aynı yapılarda kullanılır.

Herkes Kanun Çalabilir Mi? Yaş Sınırı Var mı?

Fiziksel olarak herhangi bir engeli bulunmayan herkes kanun çalabilir. Düzenli ve doğru metot ile iyi bir eğitmenle çalışıldığı sürece kanun öğrenmenin önünde hiçbir engel yoktur. Yaş sınırı olarak kas yapılarının biraz daha güçlenmiş olması için minimum 7 yaşında öğrenci kabul etmekteyiz.

Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim?

Öğrenme süresi kişiden kişiye ve ulaşılmak istenen hedefe göre çok değişiklik gösterir. Derslere düzenli katılım, verilen ödevlerin ve egzersizlerin zamanlı yapılması öğrenimi hızlandıran en temel etkenlerdir. Öte yandan 10 parça çalayım benim için yeterli diyen ile, duyduğum her parçayı çalmak istiyorum diyen kişinin öğrenme süresi elbette farklı olacaktır. Ücretsiz deneme derslerimize katılarak en detaylı bilgiyi işin üstadından yani eğitmenimizden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bizi arayıp randevu almanız yeterli!

Kanun Eğitimini Kim Veriyor? Dersler Nasıl İşleniyor?

Galata Sanat Merkezi prensip olarak alanında akademik kariyeri olan ya da icra ettiği işler ile belirli bir kitle oluşturabilmiş kişileri eğitmen olarak bünyesine katmaktadır. Sadece kanun alanında değil tüm enstrüman eğitimlerinde bölgedeki en iyi eğitmen garantisi vermektedir. Dersler birebir özel ders şeklinde işlenir ve destekleyici olması için ücretsiz teori-solfej grup derslerimiz her hafta yapılır. Ders gün ve saatleri sizlerin müsait olduğu vakitlere göre planlanır.

İstanbul Kanun Kursu Ücretleri Ne Kadar?

Herkes için ulaşılabilir kaliteli sanat eğitimlerini prensip edinen Galata Sanat Merkezi, sizlere İstanbul’un en donanımlı eğitmenlerini en uygun kanun kursu fiyatları ile sunmaktadır. Pahalı eğitim kaliteli eğitim değildir. Bu yanılgıya düşmeyin. Her şeyin bir değeri vardır ancak bir eğitmenin size bir saat içinde öğretebileceği şeyler karşısında bir aileyi geçindirecek ücretler vermeyin! Galata Sanat Merkezi titizlikle kadrosuna kattığı uzman eğitmenleri kimsenin cüzdanını yormayacak şekilde sizlere sunmak için elinden geleni yapmaktadır. Ayrıca müzik kurslarımızın ilginizi çekmemesi durumunda resim kursu ve tiyatro kursu gibi farklı eğitimler verdiğimizi de unutmayın.

Ücretsiz Deneme Derslerine Ne Zaman Katılabilirim?

Galata Sanat Merkezi İstanbul Kanun Dersleri için ücretsiz deneme dersimize katılmak, eğitmeniniz ile tanışmak, eğitim süreçleri hakkında bilgi almak ve varsa merak ettiklerinizi sormak için hemen bizimle iletişime geçin. Size özel oluşturacağımız randevu ile ücretsiz deneme dersine katılabilir, aklınızda hiç soru işareti kalmayacak şekilde istediğiniz kadar eğitmenimiz ile konuşabilirsiniz.

Galata Sanat Merkezi Nerede?

Galata Sanat Merkezi büyük bir metropol olan İstanbul’un tam merkezinde Galata Kulesinin hemen yanındadır. Eşsiz teras manzarasıyla sizlere ücretsiz kafeterya imkanı sunan Galata Sanat Merkezine öğrencimiz olmadan da gelebilir, dinlenebilir, ders çalışabilir, çay kahve servisimizden yararlanabilirsiniz. Güçlü eğitmen kadromuz ile muhabbet edebilir, öğrencilerimizle tanışıp onlardan bilgi alabilirsiniz. Daha fazla ertelemeyin, hemen bizi arayın, sizin için en uygun programı yapalım.