konservatuvara hazırlık

Bu yazımızda cevabını bulacağınız sorular;

  • Konservatuar hazırlık kursu nedir?
  • Konservatuar hazırlık derslerinin faydaları nelerdir?
  • Herkes konservatuara girebilir mi? Yaş sınırı var mı?
  • Konservatuar hazırlık derslerimiz nasıl işleniyor, gün ve saatler nasıl planlanıyor?
  • Konservatuar hazırlık ücretleri ne kadar?
  • Konservatuar hazırlık eğitimlerini kim veriyor?
  • Ücretsiz deneme derslerine ne zaman katılabilirim?
  • Sanat merkeziniz nerede?

Konservatuvar Hazırlık Kursu ile Siz de Hobinizi Mesleğe Dönüştürün!

Müzik yapmak sizin için bir eğlenceden öte bir tutku ise hayallerinize ulaşmak, müziği meslek edinmek istiyorsanız şüphesiz ki yolunuzun konservatuarlardan geçmesi gerekiyor.  Yıllardır birçok öğrenciyi konservatuarlara ve güzel sanatlar fakültelerine kazandıran bir kültürden gelen Galata Sanat Merkezi sizin için en doğru seçimdir.

Bu fakülteler her yıl öğrenci alımında değişiklikler yaparken ülkenin müzikal yapısındaki değişikliği de göze alarak seçim yapacakları kişilerde belirli ayrımlar yapmaktadır. Sanat merkezimizde titizlikle çalışan uzman eğitmenlerimiz bu konu hakkında oldukça bilgi sahibidirler. Yenilenen müfredatları ve sistemleri düzenli olarak takip ederler ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için sıkı bir disiplinle çalışmaktadırlar.

Sanat merkezimizdeki İstanbul Konservatuar Hazırlık eğitim müfredatı ve derslerin işlenme şekli öğrencilerimizin girmek istedikleri bölümlere göre değişiklik gösterir. Bunun için en detaylı bilgiyi sanat merkezimize gelip ücretsiz deneme derslerimize katılarak alabilirsiniz. Ders gün ve saatleri öğrencimizin müsait olduğu gün ve saatlere göre aylık olarak planlanmaktadır.

 

 

Eğitimleri Kim Veriyor ve Ders Ücretleri Ne Kadar?

Konservatuvar eğitimi için verdiğimiz hazırlık kursları kadromuz Türkiye’nin en iyi konservatuarlarından mezun olmuş ve çoğunluğu alanı üzerine master yapmış kişilerden oluşur. Galata Sanat Merkezi, İstanbul koşullarında size en uygun fiyat garantisini vermektedir.  Yani bölgede bulabileceğiniz en iyi eğitmenleri, en uygun konservatuar hazırlık kursları fiyatları ile sizlere sunuyoruz.

Ücretsiz Deneme Derslerine Ne Zaman Katılabilirim?

Konservatuar hazırlık kursumuz için haftanın 7 günü 09.00-23.00 açık olan sanat merkezimizi dilediğiniz zaman arayarak, sms atarak ya da whatsapp’tan yazarak randevu alabilir, müsait olduğunuz istediğiniz vakitte ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz. Bekleyerek daha fazla ertelemeyin, hemen arayın randevu planınızı oluşturalım!

Galata Sanat Merkezi Nerede?

Sanat Merkezimiz İstanbul’un kalbi Galata Kulesinin hemen yanında yer alır. Ulaşımı oldukça kolay olan sanat merkezimizde İstanbul Konservatuar Hazırlık Kursu alırken, ders dışında da gelebilir, Haliç ve Galata Kulesini gören terasımızda ücretsiz içecek servisimizden ve internetimizden yararlanabilir, birçok müzisyen ve öğrencimizle sohbet edebilir ya da çalışabilirsiniz. Bu arada kapsamlı müzik ve resim kursu gibi verdiğimiz diğer eğitimlere de göz atmanızı öneririz.