Galata Sanat Saksafon Kursu ile Müziğin Doğasını Keşfedin!

Bu yazıda neler öğreneceğiz:

*Galata Sanat Merkezi Sana Ne Vaat Ediyor?

*Kimler saksafon çalabilir?

*Saksafon çalmak zor mudur?

*Ne kadar zamanda öğrenebilirim?

*Saksafon eğitmenlerimiz kimler? Dersler nasıl işleniyor?

*Ders gün ve saatleri nasıl planlanıyor? Ne zaman başlayabilirim?

*Kurs fiyatlarımız ne kadar?

*Galata Sanat Merkezi nerede?

DENEME DERSİ FORMU 👇

Kimler saksafon çalabilir?

Saksafon kursu arayışına cevap veren Galata Sanat Merkezi‘nde alınan tüm dersler birebirdir. Öğrencilerimizin atacağı her adımda, alanında uzman, müziğin her noktasına çoktan dokunmuş eğitmenleri onlarladır. Amacımız öğrencilerimizin ulaşmaya çalıştığı müzik çizgisini anlayıp yeteneklerini en uygun biçimde şekillendirmektir. Bunu yaparken de her zaman öğrencilerimizin taleplerini, isteklerini, gitmek istedikleri yeri, zorlandıkları noktaları titizlikle dinler ve ders içeriklerini buna göre oluştururuz. Birebir eğitimlere uygun olarak inşa edilen yalıtımlı dersliklerimiz sayesinde de derslerimizde dikkat dağıtan herhangi bir öğe bulunmamaktadır.

Kimler Saksafon Dersi Alabilir?

Tınısıyla birçok kulağı hayran bırakan bu çalgıyı görünürde herkes çalabilse de dikkatten kaçmaması gereken birkaç detay bulunuyor. Eğer bir akciğer rahatsızlığı söz konusu ise -örneğin kronik astım gibi- kursa başlamadan önce mutlaka uzman bir hekimden kurs ile ilgili onay alınmalıdır. Bu enstrüman doğası gereği güçlü nefes ister. Bu sebeple ilköğretim ve öncesindeki yaş grubundaki çocukların akciğerleri henüz tam olarak gelişmediği için ilk bakışta kursa uygun görünmeyebilir. Ancak doğru enstrüman, çeşitli diyafram egzersizleri veya spor ile bu yetenek kazandırılabilir.

Saksafon Eğitmenlerimiz Kimler?

Müzik eğitiminde öğretmen – öğrenci uyumu çok önemlidir. Bu sebeple Galata Sanat olarak saksafon eğitimi için birlikte çalıştığımız ve çalışacağımız eğitmenlerin seçimlerinde oldukça titiz davranıyoruz. Tüm eğitmenlerimiz, lisans eğitimine sahip, alanlarında kendilerini geliştirmiş ve kanıtlamış, müzik sektörünün seçkin isimlerinden oluşmaktadır.

Saksafon Kursu Fiyatları

Tamamen birebir ders vermek üzerine planlanmış dersliklerimiz, muhteşem İstanbul manzarası ve tecrübeli eğitmen kadromuzla alternatifleri arasında fark yaratan bir anlayışa sahip olsak da kurs fiyatları konusunda  da oldukça uygun seçeneklere sahibiz. Kurs fiyatlarımız ve almak istediğin eğitim hakkında detaylı bilgi istiyorsan bize iletişim bilgilerimizden ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsin. Buradayız ve seni bekliyoruz. Ayrıca saksafon bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak için Saksafon Bakım ve Temizliği Nasıl Yapılır başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersi Nedir?

Galata Sanat olarak neyi temsil ettiğimizi biliyor ve sanatın tüm inceliklerini öğrencilerimize aşılamayı hedefliyoruz. Doğru öğrenciyi, doğru eğitmen, doğru ortam hatta doğru enstrüman ile buluşturmanın ne kadar önemli ve hassas olduğunun farkındayız. Bu sebeple ortalama 20 ile 30 dakika arasında süren, eğitmenlerimizle tanışma, birebir olarak ders alacağın derslikleri gezme, eğitimin içeriği ve genel hatlarıyla müfredatı öğrenmen için seni ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. Ücretsiz deneme dersleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsan bu yazımızı da incelemelisin.

Galata Sanat Merkezi Nerede?

Buradayız

Şahkulu Mahallesi, İlk Belediye Cd. No:12, 34421 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 05325771724
E-posta: info@galatasanat.com

Saatlerimiz

Hafta içi: 10:00-22:00
Hafta sonu: 11:00-22:00

Galata Sanat Merkezi, Galata kulesi sokağında bir çok sanat eğitimi veren bir merkezdir. Sizler de müzik kursları veya sanat merkezleri arasında bir arayış içerisindeyseniz, doğru adrestesiniz. Sanatın merkezlerinden İstanbul Galata’da başarılı ve içi dolu uygulamalı eğitim alabilme şansı elde edeceksiniz.