Ukulele kursu ile ilgili bu yazıda cevabını bulacağınız sorular;

  • Herkes ukulele çalabilir mi? Yaş sınırı var mı?
  • Ne kadar sürede öğrenebilirim?
  • Ukulele eğitimini kim veriyor? Dersler nasıl işleniyor?
  • Ders gün ve saatleri nedir?
  • Ders ücretleri ne kadar?
  • Ücretsiz deneme derslerine ne zaman katılabilirim?
  • Galata Sanat Merkezi nerede?

GALATA SANAT İSTANBUL UKULELE EĞİTİMLERİYLE EĞLENCEYİ KENDİNİZ YARATIN

Ukulele Hawaii müzikleri için özel geliştirilmiş bir enstrümandır. Gitarın küçüğü olarak düşünülse de aslında sistemi gitardan farklıdır ve 4 tellidir. Soprano, tenor, bariton, concert olmak üzere 4 türü vardır. Bariton dışındaki türlerinin akort sistemi tamamen aynıdır.

DENEME DERSİ FORMU 👇

Herkes Ukulele Çalabilir mi? Yaş Sınırı Var mı?

Fiziksel olarak herhangi bir engeli bulunmayan herkes Ukulele çalabilir. Düzenli ve doğru metod ile iyi bir eğitmenle çalışıldığı sürece Ukulele öğrenmenin önünde hiçbir engel yoktur. Yaş sınırı olarak kas yapılarının biraz daha güçlenmiş olması için minimum 4 yaşında öğrenci kabul etmekteyiz.

Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim?

Öğrenme süresi kursa gelen kişiye ve hedefe göre farklılık gösterir. Derslere düzenli katılım, verilen ödev ve alıştırmaların zamanında yapılması öğrenimi hızlandıran temel etkenlerdir. Öte yandan belli sayıda parça çalmak benim için yeterli olacaktır diyen bir kişi ile, duyduğum her parçayı çalmak istiyorum diyen kişinin öğrenme süresi farklı olacaktır. Detaylı bilgi almak istiyorsanız, ücretsiz deneme derslerimize katılıp deneyimli eğitmenlerimizden bilgi alabilirsiniz. Telefon ile bizi arayıp randevu almanız yeterli olacaktır!

Ukulele Eğitimini Kim Veriyor? Dersler Nasıl İşleniyor?

Galata Sanat Merkezi akademik kariyer yapmış ya da gerçekleştirdiği çalışmalar ile belirli bir kitle oluşturabilmiş kişileri eğitmen olarak bünyesine katmaktadır. Katı ve sıkıcı bir okul gibi değil aile ortamında muhabbetin sohbetin bol olduğu sıcak ve eğlenceli bir şekilde dersler işlenmektedir. Sadece ukulele alanında değil tüm enstrüman eğitimlerinde bölgedeki en iyi eğitmen garantisi vermekteyiz. Dersler birebir özel ders şeklinde işlenir ve destekleyici olması için teori-solfej grup derslerimiz her hafta yapılır. Ders gün ve saatleri sizlerin müsait olduğu vakitlere göre planlanır.

İstanbul Ukulele Kursu Ücretleri Ne Kadar?

Herkes için ulaşılabilir kaliteli sanat eğitimlerinin verildiği Galata Sanat Merkezi, sizlere İstanbul’un en donanımlı eğitmenleri ve en uygun ukulele kursu fiyatları ile hizmet vermektedir. Pahalı eğitim ve kaliteli eğitimin aynı anlama geldiği yanılgısına düşmeyin. Verilen her emeğin bir değeri olduğunu biliyoruz, ancak bir eğitmenin size bir saat içinde öğretebileceği şeyler karşısında bir aileyi geçindirecek kurs ücretler vermeyin! Galata Sanat Merkezi, titizlikle kadrosuna kattığı uzman eğitmenlerle kimseyi zorlamayacak şekilde sizlere hizmet vermek için elinden geleni yapmaktadır.

Ücretsiz Deneme Derslerine Ne Zaman Katılabilirim?

Galata Sanat Merkezi ukulele dersleri için ücretsiz deneme dersimize katılmak, eğitmeniniz ile tanışmak, eğitim süreçleri hakkında bilgi almak ve varsa merak ettiklerinizi sormak için hemen bizimle iletişime geçin. Size özel oluşturacağımız randevu ile ücretsiz deneme dersine katılabilir, aklınızda hiç soru işareti kalmayacak şekilde istediğiniz kadar eğitmenimiz ile konuşabilirsiniz. Ukulele için deneme dersi alabilirsiniz, ancak farklı müzik kursları için de ücretsiz denememize katılabileceğinizi unutmayın.

Galata Sanat Merkezi Nerede?

Galata Sanat Merkezi büyük metropol İstanbul’un merkezinde Galata Kulesi’nin hemen yanında bulunmaktadır. Güzel teras manzarasıyla sizlere ücretsiz bir kafeterya imkanı sunan Galata Sanat Merkezi’ne dinlenmek, ders çalışmak ve çay kahve servisimizden yararlanmak için öğrencimiz olmadan da gelebilirsiniz. Birbirinden deneyimli eğitmenlerimiz ile muhabbet edebilir, öğrencilerimizle tanışıp onlardan herhangi bir ders hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğitiminizi daha fazla ertelemeyin, hemen bizi arayın, sizin için en uygun kurs programını belirleyelim.